Я не буду коментувати відставку міністра Авакова з багатьох, усім добре відомих, причин, але хочу сказати, що після зміни керівництва МВС буде дуже важливо, щоб відбулися реальні зміни, особливо у сфері міграційної служби, пише у Фейсбуці Міхеїл Саакашвілі.

Міграційна служба – це звичайна лавка, у якій кожен день грабують громадян і негромадян України, там просто повне беззаконня. Глава служби Соколюк став мультимільйонером і міллігархом. Усі це знають і чомусь усі на це закривають очі. Пройдіть хоч раз повз будь-якої установи міграційної служби і зрозумієте, що там відбувається.

Якщо міністр Монастирський його відразу не прибере, це миттєво відіб’ється на його репутації і на репутації Міністерства внутрішніх справ. А оскільки я разом зі своєю командою був біля витоків реформи патрульної поліції в Україні, мені було б це вкрай прикро.

Сподіваюся, що там відбудуться ця та інші кадрові зміни, але головне – зміниться система. Якщо система не зміниться, то, звичайно, я буду про це говорити і пропонувати свої варіанти поліпшень у межах своїх повноважень.

Зазначимо, що глава фракції “Слуга народу” заявив, що 16 липня Верховна Рада буде голосувати за кандидатуру Дениса Монастирського на пост міністра внутрішніх справ України. Арахамія передбачає, що кандидата підтримають понад 300 народних депутатів.

Давид Арахамія назвав дату голосування за Дениса Монастирського на пост глави МВС. Про це повідомила пресслужба партії напередодні.

За його словами, 13 липня в парламенті зареєстрували заяву чинного глави МВС Арсена Авакова про відставку. 15 липня народні депутати з фракції планують зібратися в перерві між засіданнями Верховної Ради і проголосувати за Дениса Монастирського, після чого направлять подання прем’єр-міністру Денису Шмигалю. У п’ятницю питання винесуть на загальне голосування. Давид Арахамія прогнозує, що за кандидатуру Дениса Монастирського проголосує більшість нардепів як з “Слуги народу”, так і з інших парламентських фракцій. Сам він теж має намір підтримати главу Комітету з правоохоронної діяльності.

“Я думаю, що за Монастирського буде понад 300 голосів”, – зазначив Давид Арахамія.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.