Для ввезення в Україну нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією активно використовують жителів Білорусі.

В цьому випадку ввезення нерозмитнених автомобілів з європейської реєстрацією в нашу країну відбувається через Волинську область.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Водіям-білорусам за ввезення автомобіля платять не дуже великі гроші, навіть за мірками України. В середньому – 20 доларів. Незважаючи на таку не дуже високу суму, знаходяться досить багато білорусів, щоб ввозити в нашу країну нерозмитнені автомобілі з європейської реєстрацією. При цьому побоюватися в принципі особливо і не чого, тому що їм практично нічого не загрожує.

Зате в цьому випадку українці можуть цілих дванадцять місяців їздити на автомобілі, не заплативши жодної гривні до бюджету в якості мита.

Журналісти програми «Схеми» кажуть, що таке ввезення автомобілів з Європи порушує український Митний кодекс. Яким чином? Виявляється, що в цьому випадку автомобілем може користуватися тільки та людина, яка його безпосередньо завіз. Хоча, це досить спірне питання, яке зараз намагаються з'ясувати деякі активісти.

Питання про Єврономер в Україні продовжує залишатися дуже гострим. Сподіваємося, що він знайде своє рішення до кінця цього року.