Іншого способу врятувати Україну, крім як “мирним шляхом зносити” президента Володимира Зеленського разом з “продажними ВРУ, КСУ, ОАСК” і ін., немає.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник ЦПК Віталій Шабунін.

“Як ми в ЦПК і попереджали генпрокур Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовскому) наступні напрямки:

– Спеціалізовану прокуратуру в сфері нагляду за кримінальними виробництвами про військові злочини і в сфері оборонно-промислового комплексу.

– Департамент організації, процесуального керівництва розслідування і звинувачення в провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку з масовими процесами в 2013-2014 роках (це департаменти по злочинах Майдану).

– Департамент процесуального керівництва в процесах про катування та інші порушення прав громадян правоохоронними органами “, – написав він.

Тепер, за словами Шабуніна, завдяки Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють і три надважливих напрямки правоохоронної системи України.

“Я не бачу іншого способу врятувати країну, крім як масовим мирним шляхом зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою).

На цей раз треба врахувати уроки революції Гыдносты. Зносити треба разом з продажними ВРУ, КСУ, ОАСК і всіма іншими продажними чудовиськами “, – резюмував керівник ЦПК.

І це після того, як Зеленський публічно заступився за Шабуніна, після того, як йому спалили будинок.

Президент назвав «цинічний» підпал будинку ознакою того, що українське суспільство не може прийти в себе після численних трагедій і соціальних потрясінь, відмовитися від нецивілізованих форм з’ясування відносин і перестати «грати в демонстративне насильство».

«Особисто мене це дуже хвилює і засмучує. Так, я розумію, що подібне трапляється і в інших країнах, але Україна, на мій погляд, повинна вже виходити з конфліктів епохи. Очевидно, що кожен такий випадок кидає тінь на репутацію нашої держави, на наші нові інститути влади і особливо на наші правоохоронні органи », – написав президент.

Зеленський підкреслив, що від правоохоронних органів потрібні «оперативні та професійні відповіді».

«І я чекаю, що правоохоронці швидко розберуться і дадуть всі крапки над« і ». Хто це зробив? Навіщо це було зроблено? І чому цей «хтось» так нахабно поводиться по відношенню, перш за все, до громадських активістів, які дійсно часто піднімають непрості питання суспільного устрою », – зазначив Зеленський.