Зеленський повинен або звільнити Саакашвілі за наклеп, або визнати, що привів до влади групу контрабандистів. Про це заявив Олексій Давиденко

Ущипніть мене. Саакашвілі вчора на “1 + 1” відкрито заявив, що депутат ВР з “Слуги народу” Павлюк – один з контрабандистів, які заважають митниці працювати.

По складах! У фракції президента є свій контрабандист, про якого знає навіть Саакашвілі, але нічого не відбувається.

Головний по реформах в Україні, призначений президентом, констатує, що в оточенні президента є свій контрабандист. Навіть прізвище називає на всю країну. А потім каже, ці люди заважають навести порядок на митниці.

Хтось бачив реакцію Зеленського? Може, вже є подання президента на виключення Павлюка з фракції? Може, сьогодні терміново СБУ вносить подання на взяття під варту?

Ви там е … сь?! У президента у фракції контрабандист, ім’я якого відкрито називає Саакашвілі. А президент, виходить, однією рукою тримає контрабанду, а іншою – тримає тих, хто повинен з цієї самої контрабандою боротися. Бджоли проти меду!

Класну компанію Зеленський привів із собою у владу. Кожній тварі по парі.

Є всього два виходи. Або Зеленський повинен звільнити Саакашвілі за наклеп, або визнати, що привів до влади групу контрабандистів.