Добрих справ ніколи не буває занадто багато. Але навіть найменше з них часом коштує більше, ніж всі багатства світу. Читаючи про такі вчинки починаєш вірити в те, що ще не все втрачено і в людях не дивлячись ні на що залишається любов і людяність. Ось лише деякі з тих добрих справ, які підкорили серця людей усього світу цього року.

Новий будинок пса з притулку.

Костянтин Хабенський узяв з притулку самого звичайного, безпородного пса, який багато чого побачив на своєму короткому столітті. Пес був брудним, слабким і хворим. Але актор його відмив, вилікував і вони стали справжніми друзями. Ночами Костянтин тепер спеціально залишає включеним світло, бо пес боїться темряви.

 

Новый дом пса из приюта. добро, люди, поступок

Подяка за порятунок.

Багато років тому пожежний на ім'я Майк Хьюз врятував життя 9-місячному малятку, витягши її з ліжечка і винісши з палаючого будинку. У цьому році Даніель Девісон, та сама дівчинка, запросила свого рятівника на випускний вечір і вимовила дуже зворушливу і щиру промову: «Присутність Майка на цій церемонії дуже важливе для мене. Я постійно плачу від щастя, коли думаю, що все могло бути зовсім по-іншому. Мене б не було тут, якби не ти. »

 

Благодарность за спасение. добро, люди, поступок

Один в день народження.

У 6-річного малюка-аутиста Гленна Буратті немає справжніх друзів, йому складно спілкуватися з людьми. Але на свій день народження він і його мама запросили знайомих, щоб відзначити це свято. Однак ніхто із запрошених так і не прийшов. Засмучена мама Гленна написала про це в Facebook і вже через кілька годин до їхнього будинку з шумом під'їхали кілька поліцейських і пожежних машин. Ці хлопці, дізнавшись що до хлопчика на день народження ніхто не прийшов, вирішили привітати його самі. Вони не тільки привезли йому подарунки, але навіть дозволили посидіти в своїх машинах і включити мигалки.

 

Один в день рождения. добро, люди, поступок

Допомогти, замість того, щоб насміхатися.

Одного разу Джош Сайганік, проходячи повз старого зношеного будинку, в якому живе літня людина, почув як двоє підлітків потішаються над тим, як жахливо виглядає цей будинок. Джош написав про це у себе в Facebook і закликав волонтерів допомогти старому в фарбуванні будинку. На його прохання відгукнулися майже 100 чоловік. Спільними зусиллями вони допомогли зробити косметичний ремонт цього будинку.

 

Помочь, вместо того, чтобы насмехаться. добро, люди, поступок

Зробити останні дні життя щасливішим.

Ніколь Елліот з Колумбуса побачила оголошення про те, що невиліковному псу Честеру потрібен господар, щоб подбати про нього в його останні дні, і не змогла пройти повз. Вона вирішила взяти дворнягу собі, щоб хоча б перед смертю оточити його теплом і турботою. Часу даремно вони не втрачали: Честер вже встиг покататися на машині з відкритими вікнами, наїстися смачних хот-догів і навіть розслабитися в спа-ванні.

 

Сделать последние дни жизни счастливее. добро, люди, поступок

Одне фото, яке перевернуло все життя.

Прогулюючись по вечірніх вулицях філліпінского міста Мандауе, студентка Джойс Гілос-Торрефранка, побачила маленького бездомного хлопчика, який робив уроки при світлі вікон «Макдоналдса». Вона сфотографувала хлопчика і опублікувала фото в соцмережах. Через деякий час люди стали посилати грошові пожертвування, щоб допомогти цьому малюкові, а філліпінскі політики дали йому державну стипендію.

 

Одно фото, которое перевернуло всю жизнь. добро, люди, поступок

Один за всіх і всі за одного.

Через хворобу цей хлопець не зміг піти на випускний і дуже переживав з цього приводу. Але випускний сам прийшов до нього.

 

Один за всех и все за одного. добро, люди, поступок

Порятунок оленяти.


У Народній Республіці Бангладеш, неподалік від округу Поїхали, під час повені хлопчик на ім'я Білал побачив потопаючого оленя, який відстав від своєї сім'ї і вже не міг самостійно вибратися з води. Ризикуючи власним життям Білал пірнув у глибоку воду і врятував тварину.

Спасение оленёнка. добро, люди, поступок

Магазин іграшок для дітей.

Мешканка Нью-Йорка на ім'я Керол Сачман купила магазин іграшок, який був на межі розорення. Але зробила вона це не для того, щоб розвивати бізнес. Весь товар цього магазину вона відправила в міський відділ департаменту допомоги бездомним дітям.

 

Магазин игрушек для детей. добро, люди, поступок

Турбота про покинутих тварин.

Коли після аварії на Фукусімі всі спішно покинули заборонену зону, Наото Мацімура був єдиним хто потім знову повернувся в місто. Він не зміг залишити одних всіх тих тварин, яких люди залишали покидаючи свої будинки.

 

Забота о брошенных животных. добро, люди, поступок