Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Петрова керівником управління Служби безпеки України у Кіровоградській області.

Перед цим його було звільнено з посади керівника Департаменту контррозвідки СБУ.

Відповідні укази про звільнення з однієї посади та призначення на іншу опубліковані на сайті Офісу Президента України.

Признaчити Пeтрoвa Oлeксія Гeннaдійoвичa нaчaльникoм упрaвління Служби бeзпeки Укрaїни в Кіровоградській області, – йдeться у дoкумeнті.

Що відомо про Олексія Петрова?

Петров Олексій Геннадійович – український контррозвідник, генерал-майор. З лютого 2017 року до серпня 2019 року очолював Департамент контррозвідки Служби безпеки України.

Доктор юридичних наук, заслужений юрист України, професор. До 2017 року був директором навчально-наукового інституту Служби безпеки України. Зараз будь-яка інформація про нього на сайті інституту відсутня.

У травні цього року українські засоби масової інформації писали, що Петров є одним з кандидатів на пост заступника в. о. голови Служби безпеки Івана Баканова.

Відзначимо, раніше журналісти Bihus. info з’ясували, що перед першим туром виборів президента Петров приватизував в центрі Києва службову квартиру на 170 квадратів.

У грудні 2017 роки він провів операцію із затримання «російського шпигуна в Кабміні», яким виявився заступник керівника протоколу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Станіслав Єжов.