Головні новини України
Подобається

Від смороду навертаються сльози: Мешканець столиці влаштував у себе в квартирі сміттєзвалище з трупами тварин

06/05/2018     Автор: Катерина Гук
Від смороду навертаються сльози: Мешканець столиці влаштував у себе в квартирі сміттєзвалище з трупами тварин

Сусіди, поліція та комунальники безпорадні перед цією ситуацією.

Мешканці одного з київських будинків кілька років воюють із чоловіком, який стягує додому всілякий непотріб. Місяць тому "Плюшкін" загадково зник, полишивши відчинену оселю та увімкнене світло, сусіди викликали поліцейських та комунальників, але зайти до квартири не наважилася жодна служба, йдеться в сюжеті ТСН.19:30, передає Корупція.Інфо

Захаращену квартиру видно з вулиці: її балкон переповнених мотлохом. Жителі під’їзду запевняють, що всередині все набагато гірше – там серед іншого принесеного власником житла сміття лежали навіть половина кози з рогами та шмат трупу собаки. "Просиш винести це – нереально. Він не реагує. Там миші живуть, до мене забігають миші", – каже один із сусідів. Люди неодноразово скаржилися у ЖЕК і поліцію, але єдиним наслідком цих звернень стали порізані агресивним "Плюшкіним" двері сусідів.

Після того, як чоловік зник, мешканці підїзду захвилювалися ще більше, бо квартира, в якій постійно горить світло, відчинена навстіж і в ній хазяйнують волоцюги. З порогу видно, що міжкімнатні стіни зруйновані, дроти висять на трубах водопостачання, а сусіди розповідають, що десь під ганчір’ям є газовий балон. Сморід у під’їзді такий, що з очей мимоволі йдуть сльози. Найгірше доводиться жінці, котра мешкає поверхом вище. Ніна Олексіївна вже сім років не виходить з оселі, тож переймається не тільки через запах, але й безпеку свого життя. "Страх, що впаде цигарка. Згорю", – зізнається вона.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Викликана на місце поліція переступати поріг оселі без працівника ЖЕКа відмовляється. Комунальники ж чекають на дільничного, котрий навіть не заходить у під’їзд – пояснює, що без рішення суду до квартири будь-кому заходити неможна. Керівник районної поліції на Оболоні твердить, що скаргу пожильців розглядали, але зайти до оселі суд дозволяє лише в разі надзвичайної ситуації. Тож правоохоронці можуть утішити лише обіцянками відшукати зниклого чоловіка і вмовити його розгребти квартирне сміттєзвалище.