Напередодні у Кропивницькому учасники бойових дій на Донбасі та місцеві патріоти нерайдужно прийняли чинного нардепа від “Опоблоку” Сергія Ларіна, який свого часу очолював область і був екс-заступником голови Адміністрації Президента Януковича. Крім того, активісти прийшли з транспорантом з написом "Ларін – ФСБ".

Відповідне відео у мережі опублікував місцевий ресурс "Без купюр", передає Корупція.Інфо

На зустріч "опоблоківця" із виборцями активісти прийшли з банером "Ларін – ФСБ"

Зауважимо, у результаті політику фактично не дісталося – постраждали лише кисті його рук і сорочка. Натомість весь удар прийшовся на його помічницю Ліру Ільченко та одну із пенсіонерок, що прийшла на зустріч парламентаря із громадськістю.

"Відбулася спроба реінкарнації Ларіна в нашому регіоні. На жаль, він зміг косо-криво, але зустрітися з виборцями, ми не змогли цьому завадити, хоча були націленими. До нас надійшла інформація, що він приїде в школу №13. Я навіть не повірив, тому що в школах заборонено проводити політичні агітації, а в нас директор дозволив це зробити. Ларін приїхав сюди перед 9 травня, щоб розхитати ситуацію, – розповів у коментарі ресурсу лідер обласного осередку "Державницької ініціативи Яроша" Ігор Козуб.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

За інформацією видання "Гречка", так під час заходів відбулося кілька конфлікт між прихильниками та противниками екс-"регіонала", зокрема штовханина та словесна перепалка.

Зазначається, що засвітились на зустрічі і чинні місцеві та обласні депутати від "Опозиційного блоку": Вадим Волканов, Анна Ніжнікова, Анатолій Ларін, Максим Линченко. Олександр Рихлицький.

До слова, сам захід охороняли посилені наряди поліції, щоправда подеколи між активістами та правоохоронцями виникала штовханина.

Як нагадує ресурс "Без купюр", у 2014 році, на початку військових дій на Сході України, Сергій Ларін тоді ще в ролі голови виконкому політичного проекту Сергія Льовочкіна “Партія розвитку України” заявив під час прес-конференції у Миколаєві, що їхня партія допомагає не Армії, а тим, хто від неї постраждав. А його колега В’ячеслав Рукоманов зазначив, що Армії повинна допомагати держава.