Підтримую запровадження санкцій проти кремлівсько-опзжешних пропагандистських рупорів: телеканалів «Перший незалежний» та UkrLive.

Про це пише лідер УДА Дмитро Ярош на своїй сторінці у фейсбук. Далі його слова в оригіналі:

“Закликаю Раду національної безпеки і оборони України негайно ввести санкції проти проросійських, антидержавних телеканалів «Інтер» та «Наш».

Не варто бавитись у політичні ігри та сподіватися, що льовочкіни чи мураєви, відтягуючи електорат від медведчуків, творять «добро». Ці антиукраїнські паразити, у разі повномасштабного вторгнення ерефії, стануть вагомою частиною окупаційної адміністрації. Вони та їм подібні запроданці, будуть не задумуючись, виносити смертні вироки патріотам України.

Боротьба на інформаційному фронті не менш важлива, ніж ведення бойових дій на Східному фронті російсько-української війни…

Вважаю, що «спільні російсько-українські серіали» є інформаційною диверсією проти Держави Україна та потребують відповідної реакції українських спецслужб…

Імперська, антидержавна по-суті, серіальна вакханалія має бути припинена. «Свати» та їм подібні інформаційні ефесбешні «вкиди» – заборонені та карегідні.

Окрім того, будь-які гастролі манкуртів-«українських артистів» на території імперії-агресора – мають розцінюватися як неприйнятні та такі, що тягнуть за собою статтю про державну зраду.

Будь-які «гастролювання» ерефівських артистів в Україні є співучастю в агресіі Кремля проти нашої державності та потребують карного переслідування.

Все, що діє на шкоду Державі – має бути знешкоджене.

Бо, у нас – Війна за Незалежність, в якій ми, Украінці, зобов’язані перемогти…“, – написав Ярош.

Нагадаємо, Рада з національної безпеки та оборони ввела нові санкції проти каналів нардепа Медведчука. Цього разу під обмеження потрапили медіахолдинги “Тайм Медіа”, “Телепростір” та “Медіахолдинг Новини”.

“Медіахолдинг Новини” є основним власником каналів Медведчука, таких як ZIK, NewsOne, “112 Україна”, “Перший незалежний” та UkrLive. До лютого 2021 року власниками холдингу були одіозний Віктор Медведчук та його бізнес-партнер Тарас Козак. У жовтні медіахолдинг придбав інший депутат від ОПЗЖ – Нестор Шуфрич.

“Тайм Медіа” є одним із власників каналу “Перший незалежний”, який створили з працівників каналів ZIK, NewsOne, “112 Україна” після припинення їхнього мовлення. Цей холдинг також перекупив Нестор Шуфрич.

“Телепростір”, який також викупив Шуфрич, має у своїй власності канал UkrLive, на частотах якого транслювали “Перший незалежний”.

Для всіх медіахолдингів, проти яких ввели санкції 28 грудня, передбачена низка обмежень, зокрема:

 • блокування активів;
 • обмеження торговельних операцій;
 • заборона на виведення капіталу за межі України;
 • зупинення економічних та фінансових зобов’язань;
 • анулювання ліцензій;
 • заборона на приватизацію або оренду державного майна;
 • заборона на користування радіочастотним ресурсом України;
 • обмеження або припинення телемовлення;
 • повна або часткова заборона на дії з цінними паперами;
 • заборона на інвестиції в іноземні держави та ліцензії від Нацбанку;
 • заборона на передавання технологій та об’єктів інтелектуальної власності;
 • припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів,
 • розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами;