Губернатор Закарпатської Області розповів про те, що не вірить в офіційну історію з визволення Надії Савченко, передає Корупція.Інфо

Під час прмямомого спілкування з політиком на порталі "Главред", Геннадій Москаль відповів на запитання українців щодо скандального народного депутата. На його думку історія зі звільненням Надії з полону дуже темна. Геннадій заявив, що не до кінця розслідувана історія про те, як Савченко взагалі опинилася в полоні.

Популярне: Сотні українців втратили право на підвищену пенсію: Верховний суд виніс важливе рішення

«По-перше, дуже сумнівно виглядає те, як вона потрапила в полон, до того ж, у важкому нетверезому стані. 15 людей загинули через її самовільні дії, коли вона закликала йти «громити і вбивати всіх сепарів», – заявив Москаль.

По-друге Москаля збентежило те, як просто Росія все-таки погодилася віддати Надію Україні

«Невже все це не виглядає дивно? Згадайте Pussy Riot, які в Храмі Христа Спасителя співали: «Богородиця, Путіна прожени!». Хто у них був адвокатом? Той самий Фейгін. І де вони сьогодні? Хіба вони виступили разом з Навальний або Ксенією Собчак, або з іншими опозиціонерами? Ні! Вони вже прихильники Путіна. Значить, є група в ФСБ, що працює під прикриттям адвокатів, яка просто займаються перевербовуванням або зомбують людей ».

За словами губернатора надто підозрілим було і те, що Савченко так піарили в самій Росії, постійно показуючи її по телебаченню, не дивлячись на всі її заяви. При цьому процеси з іншими політичними в'язнями чомусь російська влада транслювати не поспішає.

Що б Савченко ні не викидала – все знімали і показували аудиторії. Фейгін і вся його адвокатська ФСБшних група не вилазили з телеканалів. Невже цього не було видно? Чому так само не показують все про затриманого кореспондента «Укрінформу» Сущенко? Тиша ».

Москаль зізнався, що вважає, що Росія повністю підготувала Савченко до такої міри, що та була готова зробити теракт в будь-який момент, коли цього зажадають зверху.