В Україну прибули німецькі реактивні системи залпового вогню MARS II. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков на своїй сторінці у Twitter.

“В Україну прибув третій брат сім’ї Long Hand – РСЗВ MARS II з Німеччини. Дякую Німеччині та особисто моїй колезі міністру оборони Крістіні Ламбрехт за ці системи”, – написав Олексій Резніков.

Варто зазначити, Міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт ухвалила рішення про передачу Сухопутним військам ЗСУ 16 броньованих мостоукладників Biber.

Про це Міноборони Німеччини повідомляє у Twitter.

“Продовжуємо підтримувати! Для подальшої підтримки Сухопутних військ України міністерка Ламбрехт прийняла рішення відправити 16 броньованих мостоукладників Biber. Їх можна використовувати для подолання водної та інших перешкод під час бою”, – йдеться в повідомленні.

З допомогою танка-мостоукладника Biber інженерні групи забезпечують мобільність власних військ для подолання перерізу місцевості, ярів чи водойм. При укладанні швидкісний броньований міст загальною довжиною 22 метри з’єднується з двох половин. Транспортно-укладальна машина для моста створена на базі шасі танка Leopard 1.

Нагадаємо, уряд Німеччини також схвалив продаж 100 самохідних артилерійських гаубиць Panzerhaubitze 2000 для України.