Депутат президентської партії “Слуга народу” Микола Тищенко публічно тричі назвав “святом” одну з найбільших трагедій України – вибух на Чорнобильській АЕС. Українці різко розкритикували нардепа.

Депутат “Слуги народу” Микола Тищенко в черговий раз потрапив в скандал.

Він назвав “святом” вибух Чорнобильської атомної електростанції в ефірі телеканалу НАШ.

Тищенко нагадав, що вже 26 квітня, буде 34-а річниця Чорнобиля – трагедії, яка забрала життя близько 4 тисяч чоловік. Однак висловився “слуга народу” дуже невдало, тричі назвавши вибух на ЧАЕС “святом”.

“Користуючись нагодою, хотів би нагадати, що 26-го (квітня – ред.) буде свято. Дуже велике, дуже важливе свято. Це трагедія – чорнобильська катастрофа. І (хотів би – ред.) нагадати всім вам про те, що не забудьте привітати, подякувати, вклонитися в ноги тим людям, які багато-багато років назад захистили нас від цієї катастрофи”, – заявив Тищенко.

Поправив депутата ведучий телеканалу Максим Назаров. “Це не свято. Чорнобильську катастрофу ми згадуємо зі сльозами на очах”, – заявив він “слузі народу”.

Примітно, що Тищенко опублікував відео зі своїм “конфузом” на особистій сторінці в Facebook.

Українці в соцмережах розкритикували депутата, припустивши, що той просто не знає значення слова “свято”. Вони також вважали його “потрійне комбо” образою для ліквідаторів вибуху на ЧАЕС і їх рідних.