Російські окупанти намагаються захопити українські території, але при цьому самі зазнають величезних втрат. Спікер ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин вказав напрямок, де росіяни зазнають найбільших втрат.
Про це повідомляє одне з видань.
За його словами, 85% усіх втрат ворога відбуваються на Східному напрямку. Мінні загородження і FPV-дрони відіграють важливу роль у цьому процесі, допомагаючи зупиняти легкоброньовану та броньовану техніку противника.
Протягом шести місяців активних бойових дій лише на одному напрямку воїни десантно-штурмової Таврійської бригади знищили понад 300 одиниць техніки противника.
«А це щонайменше три ворожі бригади!» — підкреслив він.
Варто зазначити, що новий наступ РФ може збігтися або накластися на майбутній саміт НАТО у Вашингтоні, який запланований на 9-11 липня і присвячений 75-річчю організації.
Країна-агресорка Росія почала третю велику хвилю мобілізації в очікуванні майбутнього весняно-літнього наступу. Російський диктатор Володимир Путін підписав указ про черговий призов на строкову військову службу. Згідно з оцінками України, до червня кількість нових солдатів, які можуть бути залучені до третьої хвилі мобілізації в РФ, досягне 300 тисяч.
Під час саміту НАТО у Вашингтоні, запланованого на липень, Володимир Путін може використати можливість розпочати великий наступ на Україну з метою принизити Альянс.
«Цілком ймовірно, що новий наступ РФ співпаде або накладеться на майбутній саміт НАТО у Вашингтоні 9-11 липня, присвячений 75 річниці. Відповідно до офіційної російської пропаганди про те, що ця війна ведеться не тільки проти України, а й проти НАТО, і що це цивілізаційна боротьба проти «колективного Заходу», Путін може скористатися можливістю почати великий наступ під час саміту у Вашингтоні з метою принизити Альянс саме в той момент, коли він відзначатиме три чверті століття стримування імперських амбіцій Москви», — йдеться у матеріалі одного з видань.
За такого сценарію президентські вибори в США можуть стати ключовим фактором у вирішенні подальшої долі війни в Україні.
«Якщо росіяни наступатимуть на Україну, в адміністрації Байдена буде два варіанти: зберігати курс і збільшувати ризик українських втрат або перейти від політики «скільки буде потрібно» до підходу «все, що потрібно українцям, щоб відбити росіян». Це потенційно збільшить ризик ескалації у відносинах із Росією, але також зніме електоральний ризик бути звинуваченим у провалі політики США в Україні та одночасно дасть Києву шанс зайняти вигідну позицію для переговорів», — йдеться у статті.
Замість нескінченних роздумів про можливі угоди між Києвом та Москвою щодо територіального регулювання, Україні та НАТО варто негайно розробити спільне бачення перемоги. Навколо цього бачення можуть об’єднатися Україна та її прихильники. Далі, США, їх союзники і партнери повинні розробити стратегію з відповідними ресурсами, яка дозволить Україні досягти цієї перемоги.
«Якщо Україна хоче змінити перебіг на полі бою, їй треба отримати велику кількість далекобійної артилерії, щоб завдати ударів по залізничних сполученнях, складах палива, складах боєприпасів, командних пунктах і аеродромах у глибині російської території. За відсутності цієї зброї та влади новий український фронтовий наступ на лінію російської оборони, ймовірно, знову призведе до значних втрат української армії», — сказано у статті.
Літо, ймовірно, стане переломним моментом у політиці США стосовно України. Залежно від подій у наступні кілька місяців, конфлікт може розвиватися в несподіваному напрямку.