Після вдалого маневру з відходом, українські військовослужбовці повернули контроль над 31-м блокпостом. Бійцям вчасно підійшло підкріплення, йде бій. Про це повідомляє у соцмережі волонтер Олексій Мочанов.

«Вдалося поспілкуватися по закритому каналу зв'язку з «сусідами» і «суміжниками» 31 БП. Вчора хлопці вдало сманеврували, відійшли і втрати були мінімальні. Історії в мережі про 100, 200, 300 загиблих і мало не тисячу поранених – вигадка (якщо по-простому). Пі@деж (якщо по-військовому). Втратили вчора двох Бійців, поранило десяток. Сьогодні Хлопці підтяглися назад з підкріпленням і повернули блокпост собі, йде бій, хлопці вперлися і хрін дадуть задню», – пише автогонщик.

Тим часом, в аеропорту Донецька ситуація залишається стабільно напруженою.

«В порту все в тумані. В прямому і переносному сенсі. Є вбиті і поранені, є такі, що потрапили під завали і зниклі без вести, вирвалися з оточення і потрапили в полон. Але – не здалися. Перед кожним з хлопців з передовою можна і потрібно зняти шапку і схилити одне коліно. Вони цього варті. Тому що на коліна – не вставали», – зазначає Мочанов.

Джерело: Корупція.інфо