Розвідники знищили базу ФСБ, до того ж, “під удар” потрапив і склад “бюлетенів” для “референдуму” на Запоріжжі

Стало відомо, що спецназ розвідки провів спецоперацію у тимчасово окупованій Кам’янці-Дніпровській Василівського район Запорізької області, знищив там базу підрозділу ФСБ та склад бюлетенів для псевдо референдуму.

Про це повідомила пресслужба ГУР

Водночас кількість вбитих та поранених все ще уточнюється. Вцілілих та поранених терміново евакуюють в напрямку окупованого Криму.

“Знищено місце зберігання бюлетенів для проведення псевдореферендуму. При цьому, склад було підірвано вибухом зсередини приміщення. Всі наявні друковані матеріали – знищено. ️Разом з цим розбито місце базування підрозділу російського ФСБ, який охороняв склад бюлетенів. Точна кількість вбитих та поранених – уточнюється. Вцілілих та поранених терміново евакуюють в напрямку окупованого Криму”, – повідомили у ГУР.

У розвідці додають, що загарбники ввели жорстку комендантську годину в місті з 7.00. Над містом помічено військові вертольоти. ️

До всього: в результаті проведення спецоперації цивільне населення не постраждало.

Водночас нагадаємо, що псевдореферендуми, які росія планує проводити на тимчасово захоплених територіях, є злочином, за участь у них передбачена кримінальна відповідальність; жителям краще евакуюватися або ж усіма можливими методами уникати участі у них. Про це заявила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.