Підозрюваний переховувався від слідства в Молдові

Столична прокуратура передала до суду справу стосовно чоловіка, який майже п’ять років переховувався від слідства за звинуваченням в сексуальному насильстві над неповнолітньою, з’єднаного з тортурами і примусом до участі в створенні відеозаписів порнохарактера.

У прес-службі прокуратури Києва уточнили, що в 2014 році п’ять молодих людей, діючи за попередньою змовою, згвалтували неповнолітню, що супроводжувалося задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, нанесенням їй побоїв і гасінням сигарет про тіло.

“Крім того, з метою приниження гідності дівчини зловмисники примусили її до участі в створенні відеозаписів порнографічного характеру, які в подальшому розповсюдили в мережі Інтернет”, – йдеться в повідомленні.

Поліція встановила всіх п’ятьох учасників злочину, чотирьох підозрюваних затримали. При цьому п’ятий фігурант встиг втекти з України 30 січня 2015 року та переховувався в Молдові. Там його затримали 17 жовтня і передали правоохоронцям України.

“В даний час обвинувальний акт за ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 153, ч. 5 ст. 301 КК України направлено до Солом’янського районного суду для розгляду по суті. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі”, – додали в прокуратурі.

Кримінальне провадження щодо інших чотирьох підозрюваних також знаходиться на розгляді в суді.

Нагадаємо, Верховна Рада України відхилила закон про хімічну кастрацію педофілів.