В окупованому Донецьку сьогодні зранку пролунав потужний вибух. Російські окупанти в паніці, бо вибух стався на складі боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій ЗСУ.

Удар по складу нанесли українські захисники та повністю знищили його.

“Донецьк, ранок. Концертний тур “Дядечка Ленд Ліза”, “Селітри” і “Бавовни” продовжується. Втрати уточнюються, але відомо одне: цей “не склад з БК і ПММ” вже довго муляв очі. Більше не буде”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України виконали більше двохсот вогневих завдань, внаслідок чого окупанти втратили 111 солдатів і офіцерів. Захисники України рознесли російську гаубицю Мста-Б, дві самохідні артилерійсько-мінометні установки Нона-з, безпілотний літальний апарат Елерон. Розвідка підтвердила ураження командного і командно-спостережного пункту, а також шести складів з боєприпасами в Херсонському, Бериславському та Каховському районах.

За тиждень з американських реактивних систем залпового вогню HIMARS по окупантам було нанесено понад 50 ударів. Не було жодного промаху, всі удари були результативними. Про це повідомив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.