Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що у нього недостатньо повноважень для наведення порядку в країні, він має намір подати до Верховної Ради пропозиції щодо їх збільшення. Про це глава Кабінету міністрів сказав у парламенті під час години запитань до уряду.

Зазначається, що перед цим лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко заявив про те, що після президентських виборів внесе зміни до Конституції України, щоб ліквідувати посаду прем'єр-міністра, який все одно нібито ні за що не відповідає. Він поскаржився, що незважаючи на обіцянки Гройсмана, багато міст і сіл досі залишаються без тепла.

У відповідь на це прем'єр сказав, що він не зобов'язаний ходити по квартирах і випускати повітря з батарей й за тепло на місцях відповідає місцева влада. Гройсман також зазначив, що коли політики вирішуватимуть, якою має бути система управління в Україні – президентсько-парламентська або парламентсько-президентська, то тоді він скаже своє слово. Зараз для наведення порядку в країні, за його словами, прем'єру, навпаки, потрібно більше повноважень.

Такі голослівні висловлювання прем'єр-міністра викликали не лише коментарі українських політиків, на це звернув увагу і народний активіст Михайло Шнайдер. У Фейсбук чоловік звернувся до Володимира Борисовича.

"Сьогодні під час виступу в Парламенті, Володимир Гройсман заявив, що у нього Недостатньо повноважень для наведення порядку в Країні. У зв'язку з цим, Володимир Борисович має намір внести Пропозицію зі зміни Закону про Кабмін, які б суттєво Розширювали повноваження Прем'єр-Міністра. Також Гройсман додав, що якщо Верховна Рада підтримає це рішення, то він протягом ТРЬОХ МІСЯЦІВ наведе в Україні "Реальний Порядок". 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Володимир Борисович, ви вже ДВА РОКИ "Наводите Порядок". А цього самого Порядку, як не було так і нема. Ви думаєте Причина тільки в недостатніх повноважень? Звичайно ж ні. Згадайте про поганого тнцюриста, якому постійно щось заважає.

Ви вже по "повній програмі", показали нам, як треба керувати державою. І результати цього управління сповна відчув на собі кожен українець. Може вже вистачить порожніх обіцянок і популізму? Може вже пора почати працювати, а не займатися саморекламою і мріяти про майбутні вибори?

Як ви вважаєте Володимир Борисович?,  – написав громадський активіст.