Юлія Тимошенко підбирає будь-які політичні активи, щоб розширити електоральну базу. Серед таких і Настя Приходько. Хоча з "Батьківщиною" це може зіграти злий жарт.

Таку думку висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

У Приходько, зазначає він, є своя аудиторія і прихильники. Але невідомо, чи вони прийдуть голосувати, а якщо так – то не факт, що саме за Юлію Тимошенко і "Батьківщину".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Батьківщина" стає розмитою партією, коли не зрозуміло, хто є хто. Це добре видно по Приходько. Що доводить безпринципність самої Тимошенко в пошуку електоральних балів, а не реальних людей, які допоможуть їй реалізувати стратегію. Яке відношення до "Нового курсу" має Приходько? Вона намагалася проштовхнути завчені тези, що Тимошенко віддала всі кредити МВФ. Хоча Тимошенко і Азаров – лідери по отриманню кредитів. Кожен з них під час прем’єрства взяв по двадцять мільярдів доларів. І ці борги досі не повернуті,– наголошує Микола Давидюк.

Втім, зауважує політолог, Юлія Тимошенко ще не взяла Приходько і не факт, що погодиться. Список на вибори Тимошенко формуватиме жорстко і прагматично. При цьому Давидюк нагадує: в Приходько сумнівна репутація. Вона програла колись конкурс Євробачення в Україні і тому виступила від Росії.

З боку Приходько – це імітація політики. Загальний комедійний жанр дозволяє їй виступати, позиціонуючи себе, як лідера думки. Приходько не зможе стати міністром культури. Вона не зможе виконати належним чином обов’язки, будучи районним депутатом,– підкреслив Давидюк.