30 березня депутати зберуться відразу на два позачергові засідання Верховної Ради, одне з яких відбудеться за ініціативи президента України Володимира Зеленського.

Нардепка від “Слуги народу” Роксолана Підласа в коментарі OBOZREVATEL висловила свої припущення щодо документів, які планують розглянути у парламенті.

“За моєю інформацією у вівторок очікується два позачергових: одне скликається на вимогу народних депутатів, а одне на вимогу президента. Нардепи вже зібрали 151 підпис на депутатське позачергове. На обидва засідання вже назбиралась велика кількість питань, тому вони будуть скоріше робочими, ніж політичними”, – сказала Підласа.

Окрім того, за словами депутатки, у Раді будуть розглядати не лише події, які відбулися під Офісом президента, але і постанови ВР щодо оголошення позачергових виборів – голови міста Харкова і селища Шегині Львівської області. Нардепи планують достроково припинити повноваження народних депутатів Олександра Скічка та Ігоря Колихаева.

“Що стосується позачергового засідання, яке може скликати президент, з могу боку не зовсім коректно буде анонсувати, які там будуть питання. Але сподіваюсь, і я пропонувала, включити питання розблокування великої приватизації (№4543), тому що в нас в бюджет на 2021 рік закладено 12 млрд надходжень від приватизації, а підготовка одного об’єкту займає 9-12 місяців. Якщо не розблокуємо – просто не буде чим фінансувати цю частину дефіциту бюджету. Остаточний перелік буде в листі президента, яким він скличе позачергове засідання”,– додала Підласа.

Крім цього, пропонується розглянути:

  • перелік стратегічних підприємств (№4020);
  • законопроекти по амністії капіталів;
  • законопроект про пакет малюка №5064.

Також, на думку нардепки, Володимир Зеленський обов’язково попросить Раду невідкладно розглянути законопроєкт про грошову компенсацію ФОПам і працівникам, які закрилися на локдаун в червоних зонах.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.