Монобільшість «Слуги Народу» у Верховній Раді працює, тому питання утворення коаліції з будь-якими іншими політичними силами на разі не розглядається.

Про це заявила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк у Харкові під час «Великого звіту» Харківської обласної партійної організації.

Разом з тим вона зазначила, що останнім часом опоненти «Слуги Народу» активізували спроби дискредитувати та розколоти монобільшість.

«Олігархи оголосили війну і Президенту, і всій нашій великій команді. Раніше вони діяли приховано, зараз діють відкрито. Зокрема, атакують нас через медіа, нагнітають ситуацію навколо дій влади з метою викликати паніку в населення. Яку б ініціативу ми не ухвалили в парламенті, олігархічні ЗМІ починають розповідати, що ми все зробили погано», – пояснила лідерка партії.

Вона повідомила, що окрім вже ухваленого закону про олігархів команда «Слуги Народу» підготувала «дорожню карту» подальшої деолігархізації.

«Це зміни до антимонопольного законодавства, фінансова прозорість, законопроєкт про лобізм. Я сподіваюсь, ми в парламенті знайдемо в собі сили не розбігатися по сумнівних міжфракційних об’єднаннях, а виконувати завдання партії та Президента щодо боротьби з олігархами», – сказала Олена Шуляк.