У партії “Слуга народу” почали виправдовувати заяву першого заступника глави української делегації ТКГ Вітольда Фокіна про війну на Донбасі.

Про це повідомляють в Telegram-каналі PavlovskyNEWS.

Глава податкового і фінансового комітету Ради Данило Гетманцев вважає, що його колеги по парламенту трохи «перегнули палицю» під час спілкування із заступником глави української делегації в ТКГ. Аргументи: людина літня і кожен має право на свою думку.

Разом з тим сам він не згоден з озвученими переговірником тезами, оскільки є факти участі РФ в розв’язуванні конфлікту і позиція Фокіна тільки послаблює позицію нашої країни.

У той же час на сайті Офісу президента зазначили, що неприємно здивовані заявою першого заступника глави української делегації ТКГ.

“Якщо є розбіжності в позиціях, а власне бачення, яким би воно не було, відрізняється від державного, потрібно вибирати державне доти, поки уявляєш держава. Не особисте, а саме державне бачення”, – йдеться в повідомленні.

Там додали, що офіційна позиція України повністю збігається з об’єктивною реальністю і політичної правдою.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков гнівно відреагував на заяву першого заступника глави делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна, який заявив, що не бачить війни України з Росією на Донбасі, і закликав відправити його “назад на пенсію”.