Цього року ВО “Батьківщина” вже отримали 8 мільйонів 470 тисяч гривень з держбюджету на фінансування партійної діяльності і відзвітувала про свої трати за перший квартал 2018 року, передає Корупція.Інфо

ВО “Батьківщина” чи не єдина партія, яка має власний автопарк. Всього 30 машин, серед яких Тойота Терсел, Тойота Чайзер, Тойота Ленд Крузер, Шкода Октавія Тур, Фольксваген Транспортер, Шкода Румстер, ГАЗ “Газель” 2000-х р. в. Загальну балансову вартість у фінзвіті вказали 1 282 786,92 гривень.

Популярне: "Перепрошую, але глибоко в душі я…": Помилка Парубія спровокувала істерику у Верховній Раді

Водночас ВО “Батьківщина” декларує плату за машину. З 2016 по 2018 рік за оренду Mercedes- Benz S600 (5 513куб.см) 2012 р.в. партія сплатила 1 мільйон 100 тисяч гривень. Фірма, в якої орендують машину – ТОВ “Інтернаціональні індустріальні проекти”. 2011 року цю компанію заснував чоловік лідерки партії Олександр Тимошенко та його бізнес-партнер Олексій Гулідін, який працював помічником народних обранців (в тому числі працював і з Володимиром Макієнком від Блоку Юлії Тимошенко 5 скликання ).

Від 2016 року власниками ТОВ “Інтернаціональні індустріальні проекти” стали Юрій Карнюшин та БРІТІКО ПРОДУКТ С.Р.О. Остання є основною фірмою, яка заснувала мережу компаній інтегрованих у політичні осередки ВО “Батьківщина”. Телефон київської фірми ТОВ “Інтернаціональні індустріальні проекти” – 044 220 02 46 – збігається з номером телефону приватного підприємця Олександра Тимошенка (чоловік Юлії Тимошенко) в Дніпрі. ТОВ “Інтернаціональні індустріальні проекти” має спільну адресу з ТОВ “Геофорс”, власниками якої є Олександр Тимошенко, Євгенія Карр (дочка Юлії Тимошенко), Людмила Телігіна (матір Юлії Тимошенко) та Олена Шрамко (нотаріус).

В Юлії Тимошенко згідно з її декларацією за останній рік власної автівки нема. А у її чоловіка, Олександра Тимошенка, лідерка ВО “Батьківщина” декларує Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 р.в. і ГАЗ 14 1983 р.в.

На оренду приміщень пішло більше 2 мільйонів гривень, а на заробітну плату партія використала всього лиш 800 тисяч гривень.

Цього року партія не задекларувала жодного внеску. З лютого 2017 року ВО “Батьківщина” не має внесків від громадян чи від бізнесу. Втім, у 2016 році партія зібрала рекордний збір коштів від громадян Київської області на 7, 5 мільйонів гривень.