Українська спортсменка Ольга Харлан виборола золоту нагороду на Гран-прі в Сеулі (Південна Корея).

Українська шаблістка виграла два надзвичайно складні поєдинки проти Сари Бальцер з Франції (15:14) та італійки Ірен Веккі (15:13), а також не залишила шансів угорці Лізі Пустай (15:8).

Українська фехтувальниця Ольга Харлан завоювала золоту медаль на Гран-прі в Сеулі (Південна Корея).

У фінальній дуелі українка у напруженій боротьбі перемогла кореянку Кім Чжи Йон – 15:14.

Бронзові медалі на змаганнях дісталися француженці Манон Брюне, яку Харлан здолала у півфіналі, та Чжи Єн Сео з Південної Кореї.

Здобувши перемогу у видовищному та напруженому фіналі над олімпійською чемпіонкою Лондона-2012 і господаркою змагань Кім Чжи Йон, українська шаблістка другий рік поспіль виборола золото в Сеулі.

Це перша перемога Ольги в сезоні й 15-та на турнірах серії Гран-прі.

Таким чином, Ольга виграла перший турнір, який є відбірковим на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

До цього українка востаннє вигравала "золото" на Гран-прі у квітні минулого року саме на турнірі в Сеулі.