Одіозний проросійський політик Михайло Добкін в прямому ефірі програми на телеканалі “ЗІК” Віктора Медведчука закликав повісити колишнього президента Петра Порошенка.

Разом з ним “потрібно” повісити Олександра Турчинова і Андрія Парубія.

Фрагмент відео програми був опублікований в Інтернеті і викликав обурення користувачів. Примітно, що ведучою програми, в якій виступив Добкін, є Надія Савченко.

Вона влаштувалася працювати на телеканал Медведчука і давно помічена у співпраці з каналами кума Путіна.

Включившись в ефір, Добкін заявив про необхідність введення на кілька місяців в Україні воєнного стану. При цьому за законами військового часу необхідно буде розправитися з Петром Порошенко, Турчиновим, Тягнибоком і Парубієм.

“Необхідно на місяць-два-три ввести в країні воєнний стан і за законами воєнного часу на центральній площі (там, де пролилася перша кров людей) повісити Петра Порошенка, Олександра Турчинова, це чудо з керівництва” Свободи “Олега Тягнибока? А Андрія Парубія повісити догори ногами на Будинку профспілок в Одесі “, – заявив Добкін.

Дивитися відео з 23 хвилини

До слова, слідчі центрального апарату ГБР направили Генпрокурору Руслану Рябошапка на підпис підозру для п’ятого президента України Петра Порошенка.