Блогер “Фашик донецький” розповів на своїй сторінці в Фейсбук історію, яка сталася на його очах в центрі Донецька, повідомляє ІА Корупція Інфо.

“Центр Донецька. Пішохідний перехід. Світлофор. Зелене світло на табло. Ні … уя не сутеніє. З переходу тупає дідусь з гуманітаркою в пакетах. У метрі від нього пролітає бомжмашина з включеною аварійкою. Дідусь кидає пакети і починає крити … визволителів. Машина з обдроченцями, несподівано дає задній хід. І їде до діда. Люди завмерли.

З машини висовується морда обдроченця. Якийсь ніхто в камуфляжі запитує: – Дід, а можеш повторити зараз вголос, що ти там сказав? – Дід, недовго думаючи видає: “Синку, на зелене світло їздять тільки пі..араси. Ти як стріляти зібрався, якщо кольори не розрізняєш?” – Обдроченець, почервонівши від такої відповіді, тисне газ в підлогу і у..ет в невідомі е … еня …. Дід, зауваживши, що йому випала честь стати героєм на пішохідному переході, гордо озираючись навколо, видає контрольний в голову: “Гейропа-гейропа …. Пі … арасів повне місто, а вони гейропи бояться …. Суворе місто, суворі пенсіонери”, – резюмує” Фашиків донецький”.