КОР

Адвокати лідера «Кропу» Геннадія Корбана мають намір вимагати відкриття кримінального провадження проти слідчих Генеральної прокуратури за статтею «викрадення людини» і домогтися засудження винних на 15 років.

Про це заявив у ЗМІ адвокат Корбана Андрій Богдан, передає Корупція Інфо

Захисники політика в даний час задоволені рішенням Печерського районного суду Києва, який обрав запобіжний захід Корбану у вигляді домашнього арешту на два місяці — до 31 грудня 2015 року включно. Однак заявляють, що будуть вимагати відкриття кримінального провадження проти слідчих Генеральної прокуратури за статтею «викрадення людини». На думку юристів, саме так кваліфікуються дії правоохоронців щодо Корбана, якого напередодні незаконно заарештували і вивезли у невідомому напрямку спецслужби. 

«Ми будемо доводити наявність злочину, вчиненого слідчим Генпрокуратури. Будемо вимагати певної кваліфікації його дій у рішенні Європейського суду з прав людини і будемо вимагати позбавлення його свободи. Оскільки це тяжкий злочин, фактично викрадення людини – 15 років в'язниці», – пояснив Андрій Богдан.

За словами юриста, захист вже направив відповідну заяву до Європейського суду з прав людини. Рішення цієї інстанції стане одним із доказів у кримінальному провадженні проти слідчих ГПУ.