На 83-му році життя не стало російського режисера Станіслава Говорухіна, передає Корупція.Інфо

Він помер вранці 14 червня після тривалої хвороби, повідомляє "Медуза" з посиланням на В'ячеслава Володіна, спікера нижньої палати Держдуми РФ.

"Я хочу вас проінформувати про те, що о 10:37 в санаторії "Барвиха" після тяжкої і тривалої хвороби помер, пішов з життя наш колега Станіслав Сергійович Говорухін. Він боровся до кінця з хворобою, але вона його перемогла", – сказав він під час засідання парламенту.

Напередодні Говорухіна шпиталізували до Центральної клінічної лікарні Москви у тяжкому стані.

Говорухін зняв понад 20 фільмів, найвідоміші з яких "Діти капітана Гранта", "Вертикаль", "Місце зустрічі змінити не можна", "Десять негренят" і "Ворошиловський стрілець". Був депутатом Держдуми і очолював комітет з питань культури. Входив до партії "Єдина Росія". 2000 року балотувався на пост президента РФ.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Режисер підписав заяву діячів культури на підтримку дій Путіна щодо анексії Криму. Через це його включили до списку осіб, що загрожують національній безпеці України.