Загиблий при зіткненні катамарана і баржі на Волзі майор ДІБДР Віталій Неграш незадовго до трагедії в Волгограді записав відео зі своєю 17-річною дочкою і відправив родичці, передає Корупція.Інфо

Ролик публікує телеграм-канал Life Shot.

– Вітання! Ми тут компот п'ємо. У нас тут компотік, шашличок … Але ми б теж хотіли подивитися на дельфінів, чесно кажучи. Ти прям вбила нас, чесно. Зараз зберемося і на катері на цьому, на катамарані пріпливём до вас в Краснодар, – кажуть навперебій батько і дочка.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Ні Віталій, ні його неповнолітня дочка не вижили при зіткненні баржі і прогулянкового катамарана, в результаті якого загинуло 11 осіб. П'ятеро людей були врятовані, з них троє госпіталізовані.

За попередніми даними СК, вина лежить на капітанові катамарана, який також загинув. Як пізніше встановили правоохоронці, їм був судимий за бійки і згвалтування екс-депутат одного з муніципальних районів Волгоградської області. Встановлено, що в момент трагедії чоловік був сильно п'яний.