Сотні личинок тропічного паразита оселилися в чоловічому статевому органі 25-річного москвича, який повернувся з індійського курорту, передає Корупція.Інфо

Популярне: “А тещі вид на проживання певно затримують”: Як донька Олени Бондаренко в Америці шикує разом з чоловіком

Як повідомляє МК, чоловік, що страждає від нестерпного свербіння, до останнього відкладав візит до медиків.

Москвич, за професією менеджер, відпочивав в індійському Гоа в компанії коханої дівчини. Найбільше часу парочка проводила на пляжі.

Сильний свербіж в області інтимних місць – статевого органу і мошонки, а також нижній частині живота, став мучити туриста ближче до кінця відпочинку. Однак, повернувшись на батьківщину, чоловік не поспішав консультуватися з лікарями в надії, що неприємність пройде сама. Коли страждання досягли апогею, москвич відправився до лікаря з районної поліклініки, а той зробив висновок, що це звичайний дерматит. Призначене лікування не допомагало, тому чоловік вирішив звернутися за допомогою до фахівців по тропічним захворюванням.

А ті на першому ж прийомі зробили висновок, що пацієнт став жертвою так званої собачої анкілостоми. Личинки цього черв'яка живуть в піску, куди потрапляють разом з фекаліями собак, а людина заражається при дотику до такого піску.

На це чоловік заперечив – мовляв, на пляжі він завжди знаходився в плавальних шортах, а лежав виключно на килимку. Втім, він пригадав, що на підстилці іноді були крупинки піску – можливо, від тапочок. Тоді медики задумалися – чому в цьому випадку личинки анкілостоми не були сконцентровані в інших місцях – на грудях наприклад.

Коли пацієнт оголосив позу, в якій засмагав на пляжі, все стало ясно – він лежав на ліктях, щоб було зручніше дивитися в свій ноутбук, стикаючись з частинками піску саме нижньою частиною живота. А в делікатне місце паразити проникли через широкі шорти. Сотні черв'яків було добре видно через шкіру. Однак москвич навіть і не підозрював, що це паразити. Медики призначили пацієнтові специфічне лікування.