Інтерв'ю дружини Сергія Аксьонова викликало справжній скандал

, передає Корупція.Інфо.

У прямому ефірі популярного телеканалу Олена Аксьонова, яка зараз є лідером ГО "Російська єдність" зізналася, що хоче прибрати пам'ятник Леніну, який знаходиться в центрі столиці Криму. Цей момнумент радянського вождя вже не раз ставав предметом величезних суперечок і скандалів. Під час масових зносів пам'ятників по всій Україні, активісти планували зруйнувати і цей екземпляр, але не вдалося.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Аксьонов тоді дав наказ місцевої "самообороні" охороняти статую цілодобово. Тепер же його дружина сама вирішила позбутися Леніна. За її словами головне робити це не так показово, як розправилися з вождем в Україні.

«Вийшли люди і стали кричати:« Ми даємо вам десять днів – приберіть цей пам'ятник звідси негайно, ми його поламаємо ». Я, чесно вам скажу, вважаю, що вже прийшла пора прибирати потихеньку ці пам'ятники. Я не кажу, їх ламати, викидати. Може бути, якесь інше місце йому підібрати, з повагою перенести. Але в той момент я готова була ночувати біля цього пам'ятника, щоб не дозволити його взагалі чіпати », – заявила Аксьонова.

Коли влада Криму займеться його демонтажем Олена не розповідає.