У понеділок, 18 січня, адвокат Олексія Навального Ольга Михайлова о 12:30 за московським часом отримала повідомлення про те, що суд над опозиціонером відбудеться, … 18 січня о 12:30!

Причому судити Навального будуть прямо у відділенні УВС в Хімках, де він провів ніч після арешту в московському аеропорту «Шереметьєво».

Як повідомляє «Медуза», туди прибув суддя Хімкінського міського суду для проведення виїзного засідання. Начальник 2 відділу поліції УМВС Росії по м о. Хімки пан Сенін повідомив Михайловій, що «буде розглядатися подання про взяття під варту Навального Олексія Анатолійовича».

Засідання почалося кількома хвилинами пізніше після вказаного в повідомленні часу.

Глава мережі штабів Навального Леонід Волков опублікував в Twitter фото повідомлення, виданого Михайловій.

При цьому він написав: «Божевілля. Вони бояться везти Олексія в суд, вони везуть суд до Олексія … »

“Прямо зараз в Росії починається судовий процес по затриманому вчора Олексію Навальному. Цю інформацію підтвердила прес-секретар опозиціонера Кіра Ярмиш. Крім того документ, який підтверджує, що суд над Навальним починається о 12.30 (за київським часом) вже сьогодні, виклав у себе в Twitter адвокат Вадим Кобзєв.

Адвокати ж Навального повідомили, що Федеральна служба виконання покарань Російської Федерації (ФСВП) просить взяти затриманого під варту”, – пише” Клименко-Тайм “.