В Альпах тривають пошуки глави німецького холдингу Tengelmann Group Карла-Ерівана Хауба, зниклого на гірськолижному курорті Церматт в Швейцарії в суботу, проте шанси знайти його живим падають, передає Корупція.Інфо.

Як повідомляє видання Berliner Morgenpost, на четвер запланована нова пошукова місія.

Порятунок мільярдера ускладнюють погодні умови – на четвер метеорологи прогнозують потужний вітер і сніг в зоні пошуків.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Як довго триватиме пошуково-рятувальна операція, вирішуватиме сім'я зниклого. Вартість одного дня таких пошуків з вертольотом становить більше 25 000 євро.

"Після трьох-чотирьох днів потрібно усвідомлювати, що шанси вижити істотно падають", – зазначив голова рятувальників гірськолижного курорту Церматт Анйан Труффер. Хауб зник ще в суботу.

Зниклий бізнесмен був дуже майстерним і досвідченим лижником і альпіністом. Він мав із собою спеціальний пристрій, який дозволяє знайти лижника, якщо той потрапив під снігову лавину. Із зарядженими батареями пристрій може випускати сигнали протягом двох тижнів.

За словами Труффера, рятувальникам якось вдалося знайти зниклого лижника живим через шість днів, однак у нього був теплий одяг і спальний мішок. Хауб же запланував короткий маршрут і був у легкому одязі.

7 квітня 58-річний мільярдер, чия сім'я вважається однією з найбільш в Німеччині, поїхав на пік Кляйн-Маттергорн з готелю в швейцарському Церматті – з тих пір він зник.

Tengelmann Group, куди, зокрема, входить мережа будівельних магазинів OBI, володіє 73 компаніями з оборотом близько 30 млрд євро і понад 215 тисячами співробітників. Карл-Еріван Хауб очолює її з 2000 року. Бізнес родини Хауб заснований 1867 року. Його предки починали з імпорту кави і чаю і торгівлі колоніальними товарами.