Мати загиблої в автокатастрофі екс-регіоналки Ірини Бережної, Олена Бережна поскаржилася ОБСЄ на терор російськомовного населення в Україні.

Про це стало відомо з її сторінки в Facebook., передає Корупція.Інфо.

Там вона розповіла, що 16 і 17 листопада стала учасником наради з гуманітарних аспектів діяльності ОБСЄ, присвяченого доступу до правосуддя як ключового елемента верховенства права.

Популярне: Зима близько: Синоптики попереджають українців про суттєве похолодання. До чого готуватись?

Крім своїх обурень про невиплату пенсій на тимчасово окупованих територіях Донбасу і претензій до системи правосуддя України, вона також вирішила розповісти про неіснуючі утиски за мовною і національною ознакою в країні.

"Знаючи про участь у нараді Ламберта Заньєра, вже на посаді Верховного Комісара ОБСЄ з питань національних меншин, поінформувала його про відкритий терор у відношенні російськомовного населення, антисемітизм і ксенофобію в Україні і передала моніторинг про неонацизм, підготовлений Інститутом (правової політики і соцзахисту, де Бережна є директором. – Ред.)!" – написала вона.


За словами Бережної, запропоновані нею рекомендації будуть включені для розгляду на засіданні Ради Міністрів ОБСЄ, яке відбудеться 7 та 8 грудня 2017 року.