Зеленський прокоментував ймовірність перегляду закону про мову.

Нещодавно у Зеленського поцікавились, чи буде переглянутий Закон про українську мову?

Відповідаючи, президент України зазначив, що яким би не було рішення, воно буде бити по президенту і парламенту дуже сильно.

“Я впевнений, що повинен бути законопроект про захист прав меншин. І там має все бути виписано: їх мова, їх віра і … І досить – армія у нас одна, українська. Мені здається, що повинен бути такий законопроект, який захищає права нацменшин, якщо людина вивчає українську мову, вона для неї не рідна, проте вона намагається її знати, але для неї рідна мова татарська, російська, угорська, яка різниця. А діти або онуки цієї людини вже розмовляють українською. А якщо людина працювала 40-50 років на цю країну? Якщо так було і вона працювала в Україні, коли та була ще в складі СРСР. Вона що не така людина як всі, щось змінилося? Тому треба захищати права меншин, я впевнений. Знайти цю модель, про яку я сказав “, – сказав він.

Раніше в команді президента Володимира Зеленського заявили про статус російської мови в країні.

Про це заявив радник гаранта Микита Потураєв.

«Є російська національна меншина. Ми повинні зрозуміти, де вона проживає і яка її чисельність, і на тій території забезпечити правами. А про регіональні мови забути, тому що це шлях до великих проблем. Українська – головна і єдина державна мова в країні. Інакше і бути не може», – зазначив він.