Народний депутат України VIII скликання Сергій Мельничук вважає, що призначення Олександра Ткаченка на посаду міністра культури може бути “атвєточкою” для Порошенка.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу “13” на телеканалі ZIK.

Колишній нардеп зауважив: Якщо Міністерство культури очолить Олександр Ткаченко, то культурі буде “важко”, а Одеська кіностудія опиниться “під прицілом”. Також призначення Ткаченка міністром культури Мельничук вважає помстою Порошенкові.

“Ткаченко – це людина Коломойського. У Коломойського є конфлікт із Порошенком. І можливо бути таке, що Порошенко може отримати “атвєточку”. Давайте не будемо забувати, що при Порошенкові дві із трьох слоганів – “мова” і “віра” ,– це саме з Міністерства культури. Щодо віри, то вони через міністерство залізли у Конституцію України, поперли наші права. Тому необхідно провести розслідування, чи є конституційним орган, який створений у Мінкульті, і, який буде займатися релігією. І скільки коштів виділялося, як виділялося, кому виділялося. І скільки коштів виділялося для своїх”, – наголосив Сергій Мельничук.

Він також наголосив, що українську культуру потрібно “піднімати”, а не переписувати історію і не “фейкувати”.

“Бо багато із того, що було зроблено за останні роки, було фейками. І нашим наступним поколінням пропагують не нашу історію”, – прокоментував колишній нардеп.

Нагадаємо, у фракції “Слуга народу” заявили, що готові призначити народного депутата та колишнього генерального директора телеканалу “1+1” Олександра Ткаченка міністром культури.

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз “Слуги народу” на вибори мера столиці.

Хоча до того у “Слузі народу” зазначали, що не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде “сильний кандидат”.