аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що 40 млн доларів, які його бізнес-партнер і депутат парламенту від "Народного фронту" Ігор Котвицький перевів за кордон, належали йому легально ще з 1997 року.


Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", передає Корупція Інфо


Аваков впевнений, що депутат може довести це документально.


"Котвицький перевів туди 40 млн. Судячи з інформації в декларації та на банківських рахунках, ці гроші знаходяться в його розпорядженні з 97-го року. Я не думаю, що ви знайдете багато таких людей, які покажуть походження своїх грошей періоду 90-х. Я глибоко не поринала, хоча і даю йому поради. Думаю, він мене почує: потрібно публічно дати інформацію з документами, з ксерокопіями, з договорами, починаючи з того часу ", – сказав він.

Аваков розповів, що займався разом з Котвицького приватної видобутком газу ще з середини 90-х і вважає його "швидко прогресуючим молодою людиною".


"Я вважаю, що він у цій сфері – один із самих висококваліфікованих менеджерів. Він без сумніву заможна людина", – сказав міністр.


За словами Авакова, за останні два роки Котвицький заплатив майже 100 млн грн податків.


"Багато таких знайдете? Не много! Він своїх грошей не ховає", – упевнений він.


Аваков вважає, що Котвицький, не вказавши цих грошей у своїй декларації, просто зробив помилку, яку потім виправив.

Коментуючи сумнівні дозволу на переведення цих грошей за кордон, отримані Котвицького від "Ощадбанку" і Нацбанку, Аваков заявив, що, за його даними, ніяких порушень у цих дозволах не було. Подальше звернення Нацбанку до правоохоронних органів з проханням перевірити законність цієї угоди Аваков вважає "цинічним".
Він також висловив упевненість, що Котвицький найближчим часом доведе законність походження цих грошей за допомогою документів. Аваков запевнив, що ці гроші не належать йому самому.


"Ці гроші не мої. У мене є свої гроші. Частина грошей, про які йде мова – його особисті, наскільки я зрозумів, а частину грошей – те, що він займав під один проект. Але це він сам прокоментує", – сказав міністр .