В Індії у штаті Химачал-Прадеш на півночі Індії шкільний автобус з учнями однієї зі шкіл на повороті з’їхав у прірву. В аварії загинули щонайменше 27 дітей, повідомили у прес-службі Trust of India., передає Корупція.Інфо


У результаті катастрофи загинуло ще троє дорослих, повідомив міністр транспорту штату Хімачал-Прадеш Говінді Сінгх Такур. Принаймні десять людей було доставили в районні лікарні.

Початкові звіти показали, що водій автобуса їхав на великій швидкості і втратив контроль над краєм ущелини. Автобус полетів униз приблизно на 200 футів (60 метрів), заявила поліція Саніл Кумар.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

Дороги Індії, особливо на пагорбах, вже давно дуже небезпечні через глибокі долини, безрозсудливих водіїв і, часто, відсутності огороджень. Часто трапляються смертельні аварії.

“Я глибоко співчуваю”, – заявила прем’єр-міністр Нарандра Моді в твіт-шоу. “Мої молитви та співчуття з тими, хто втратив рідних та близьких”.

Рятувальники продовжували розбирати уламки сподіваючись знайти більше тих хто вижив.