коба4

Активіст "Автомайдану" Сергій Коба вирішив на місцевих виборах йти у владу з колишніми регіоналами з партії "Нові обличчя", яких він пропонував нещадно люструвати за часів Революції Гідності.

Про це написав у своїй статті журналіст громадського руху "Чесно" Сергій Огородник, передає Корупція Інфо

коба

За словами автора, бажання Коби потрапити в органи місцевого самоврядування в компанії колишніх непримиренних ворогів з Партії регіонів виглядає щонайменше, дивно. У публікації йдеться, що автомайданівці, які залишилися в Україні, піддалися репресіям з боку режиму Віктора Януковича, а сам Коба перебував за кордоном і роздавав інтерв'ю.

По поверненню в країну він на останніх виборах до парламенту невдало балотувався як самовисуванець по 96 округу (місто Буча на Київщині). Вже тоді Кобу в Бучі помітили в компанії мера екс-регіонала Анатолія Федорука, якого автомайданівець хотів кілька місяців тому нещадно люструвати.

 А цього року зробив висновки: потрапити в бажане крісло без підтримки якої-небудь партії важко. Тому Коба і приєднався до "Новим обличчі". Щоб боротися з регіоналами.коба 2

Автор також відзначив, що передвиборна програма Коби має разючу схожість з програмою заступника мера Бучі Федорука – Лариси Матюшенко. При цьому сам Коба стверджував, що писав свою програму разом з "другом".

Партія до якої примкнув Коба, щоб боротися з регіоналами, виявилася новою, та ось тільки особи в ній дуже навіть старі. Очолив її такий собі Дмитро Христюк, замглави київської облдержадміністрації. Ні на сайті КОДА, ні у Вікіпедії нічого компрометующого Христюка немає: народився вчився, дослужився, боксом займався.
Але сайт ЦВК пам'ятає, як у 2010 році Христюк став главою Баришівського райради Києва від "Партії регіонів". Він йшов у списку під №1. Виходить, що партію до якої увійшов борець Коба очолює екс-регіонал, проти яких Коба так люто бореться.

коба3

Ось так колишній учасник хорошого руху "євромайдан", яке багато зробило для революції Переваги, переметнувся на бік регіоналів і тепер намагається пролізти в мери міста Вишгорода, прикриваючись ідеалами і принципами.‡агрузка...