За підрахунками журналістів, родина Тарараків володіє автопарком на 400 тисяч доларів, передає Корупція.Інфо

Дружина, брат і батько головного інспектора управління Державної фіскальної служби в Одеській області Василя Тарараки у 2017-2018 роках стали власниками трьох люксових автомобілів марки Tesla.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Згідно з декларацією фіскала, 2017 року його дружина Ганна придбала автомобіль Tesla Model S 2014 року випуску. Сам Василь Тарарака того ж року став власником електромобіля Nissan Leaf.

Обидві покупки їм нібито обійшлися у трохи більше ніж 800 тисяч гривень, хоча насправді вартість самої лише Tesla на вторинному ринку становить від 45 до 60 тисяч доларів.

За інформацією з відкритого реєстру МВС, 20 березня 2018 року в батька митника Валерія Тарараки з’явився електрокросовер Tesla Model X 2016 року випуску. Того ж дня його брат Сергій теж оформив у власність ще одну Tesla Model S.

Зараз Сергій Тарарака є депутатом Барабойської сільської ради Овідіопольського району Одеської області, а раніше також працював у органах Державної фіскальної служби. Протягом десяти днів із дати покупки він мав подати декларацію про суттєві зміни у майновому стані, але так цього і не зробив.У своїй декларації за 2017 рік депутат вказав автомобіль Mercedes-Вenz ML350 2013 і дві Audi Q7 2015 і 2017 року випуску.

За підрахунками видання, сукупна вартість автопарку родини Тарараків становить понад 400 тисяч доларів. Також 2017 року фіскал і депутат у сумі задекларували 68 тисяч євро, 168 тисяч доларів і понад 1 млн гривень готівки.

Мати братів Тетяна Тарарака раніше працювала директором одеської школи №275. 2015 року навчальний заклад опинився у центрі скандалу, оскільки його адміністрація вимагала від батьків учнів сплачувати по 700 доларів благодійних внесків на рік. До того ж гроші потрібно було здавати виключно в доларах.

Популярне: "Мінімальна зарплата  і 35 років стажу": На які пенсії можуть розраховувати українці з середніми доходами

Зібрані кошти в подальшому нібито йшли на ремонт, оплату охорони і купівлю канцелярського приладдя. Проте, за версією батьків, насправді вони могли бути направлені на фінансування будівництва приватної школи "Ерудит" в елітному селищі Совіньйон поблизу Одеси.

Засновником НВК "Ерудит" є вже вищезгаданий чоловік директорки школи та батько митника і депутата Валерій Тарарака.