Радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака Михайло Подоляк назвав колишнього політв’язня, українського режисера Олега Сенцова пристосуванцем.

Про це Подоляк написав на своїй сторінці в Facebook.

“Олег Сенцов – просто фантастично ідеальна ілюстрація особливостей нашого внутрішнього національного характеру. Того самого горезвісного хутірського пристосуванства. З обов’язковим елементом забійної невдячності”, – написав він.

За словами Подоляка, Сенцов “інтелектуально порожній і дріб’язковий в моралі”.

“Зараз Сенцов підкреслено образливий в своїх оцінках людей, які його дістали і не юзали як” жертву катівні “. Він бридко огидний у власному політичному пристосуванстві. Дешево і без смаку). Він передбачуваний у своїх “експертних” кроках. Він не еліта, тому що інтелектуально порожній і дріб’язковий в моралі. Хоча ні. Він – банально аморальний. І він нудний насправді. Творчо і політично »не злітаємо”. Тому що хайп хайп, впізнаваність впізнаваністю, але моральна гниль завжди огидно пахне за версту “, – заявив Подоляк.

Також Подоляк оцінив талант Сецнова.

“Талановитий він? Байдуже. Але, швидше за все, він – типовий провінційний “діяч” з малим набором ідей. Творчість якого сама по собі не продається, але яку можна наситити бюджетними грошима і напарити суспільству. Питання: а навіщо? Навіщо продовжувати грати в Сенцова? Навіщо його тягнути далі? Щоб що? Ні, я розумію, коли це роблять хейтери. Але навіщо державі підтримувати тих, хто безталанний і не генерує адекватних смислів? хто несподівано став грати у великого і мудрого політика, маючи “околонуля” підтримки ? .. та все просто. Така наша традиція. Ми періодично беремо дрібну людину, волею випадку опинився на інформаційній передовій, і робимо його медійної зіркою. Гордим орлом, який має власне я. А потім – в реаліях – швидко з’ясовується, що це банальний пристосуванець… “, – висловився Подоляк.

Додамо, під повідомленням Подоляка з’явилося чимало невтішних коментарів на адресу Сенцова.

“Після того, як Сенцов сказав мені по телефону: ви робіть, а я так вже бути прийду (мова про Форум політв’язнів СРСР і Росії, який ми хочемо провести в Києві), він перестав для мене існувати … так колишні політв’язні НЕ поводяться і не говорять … знаю по собі і своїм друзям … Стас Асєєв йому пряма протилежність, він реальний політзек, а не фуфло, висмоктане з пальця!, – пише Герман Обухів.

“”Сказав би більше – це самий звичайний політпроект, примітивний і розрахований виключно на вишибання сльози і шмарклі у сердобольного і нелалекого електорату. А такого у нас завжди вистачало”, – додав Ломоносов Євген.