Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що раніше оприлюднені записи нібито розмови Віктора медведчука та Владислава суркова й не останніми. Невдовзі будуть інші.

Про це розповів у інтерв’ю телеканалу 1+1.

“Якісь добрі люди взяли і опублікували цю розмову Медведчука з Сурковим. Мені, наприклад, відомо, що це – не остання розмова, там будуть ще”, – повідомив Аваков.

Очільник МВС наголошує, що Медведчук це перш за все кум Путіна. Глава МВС висловив думку: “Медведчук – це цинізм нашої сучасної ситуації, втілений у конкретні речі. Він отримав силу за рахунок розмови з Путіним, який є його кумом, і він цю силу тут реалізує. Тому він каталізатор у будь-якому питанні”.

“Ось ми бачили цю останню розмову: грудень, у нас трагічна ситуація, це вже після Іловайську, але перед Дебальцевим, це “хі-хі”, “ха-ха”… Він всім цим займається, щоб повернутися до влади”, – зазначив очільник МВС.

“Де був Медведчук після революції? Ніде… Коли Зеленський прийняв рішення з відкритим забралом сказати, що Медведчук – це класовий ворог для України, для мене це дорого, дуже дорого коштує. Ми це обговорювали довго (ймовірні санкції щодо Медведчука – ред.), але коли це питання постало на РНБО, я чесно кажучи, двома руками і все таке (виступив за це – ред.). Я, чесно кажучи, до останнього чекав, може це якось зірветься…”, – розповів Аваков.

Нагадаємо, видання Цензор.НЕТ 25 лютого оприлюднило аудіозапис розмови двох людей з голосами, схожими на голоси лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова, які обговорюють постачання електроенергії до захопленого Криму та обмін полоненими на Донбасі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.