Астролог розповів, чого очікувати Україні в наступному році. Про це в коментарі журналістам заявив Володимир Бартов, який сьогодні спеціалізується на астрології та нумерології.

Україна “народилася” під знаком Діви, і тому найсприятливішим місяцем в плані змін у цьому році для неї стане березень.

“До шостого березня буде хороші дні, але з політикою вони ніяк не пов’язані, а вже 10 березня почнуть збиратися внутрішні сили. Цей день стане початком зборів, планування, підготовки сил. Так говорять зірки. Перший місяць весни – найкращий час для початку дій від політиків. 13 березня зірки обіцяють появу на арені інших політичних сил, які можуть як підтримати початкових лідерів, так і стати їх опонентами. 14 березня – “зосередження вищих сил, повна підготовка до виступу і крайня впевненість в собі”, – розповідає Астролого 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Експерт також упевнений, що деякі політичні партії зіграють якусь авангардну роль.

“Швидше за це стосується патріотичних сил, офіцерів, військовослужбовців, командного складу. Деякі партії зіграють в тих діях авангардну роль. 15 березня -” освячення “. Значить, в цей день у цих заходах з’являться священики, духовенство. Можливо – освятять акцію, може, участь в ній візьме духовенство, а може – серед революціонерів на перший план вийдуть духовні люди. 16 березня – “Два керівника дивляться на повний місяць”, – зазначає Бартов.

Крім цього, астролог не виключає можливої ​​революції вже навесні наступного року.

“Значить, у революції, якщо вона відбудеться, буде два лідери. Наступний день, 17 березня, обіцяє” творчий погляд на те, що відбувається, повне оволодіння умовами, повне закінчення підготовки “. 18 березня – ідеальний день для виступу. Чому це важливо – здійснити задумане саме в цей день? Як то кажуть, 17 – ще занадто рано, а 19 – вже буде пізно. в астрології всяка дрібниця має значення “, – розповідає астролог.