Українська письменниця Лариса Ніцой в одному з київських супермаркетів влаштувала скандал. За її словами, касир відмовилася говорити з нею українською мовою, спілкуючись російською.

Про це повідомила в Facebook. Ніцой сказала, що навіть після її прохання касир відмовилася говорити з нею українською. При цьому жінка зауважила, що вона з Владивостока (Росія).

“Чому мені не переходити на російську? Ви не любите російську мову? У мене є конституційне право розмовляти моєю мовою”, – говорила касирка.

Однак письменниця відповіла, що у неї російська мова асоціюєтеся з ворогом, який на “війні вбивав її друзів”.

“У Конституції ніде не написано, що ви мене в магазині повинні обслуговувати російською. Більш того, в Україні діє закон про мову, в якому сказано, що в публічному просторі застосовується українська мова. Тому закон на моїй стороні. Якщо ви не вірите мені, я викличу поліцію і нехай вона вам пояснить”, – відзначала Ніцой.

Письменниця продовжила, що після звернулася до адміністратора, щоб той владнав конфлікт. Після недовгих суперечок між Ніцой і касиркою, адміністраторка сказала, щоб співробітницяв магазині спілкувалася українською мовою.

“Вони і далі беруть на роботу упоротих і “бєстолочєй”. Їм усім разом байдужі наші почуття, травми, болю, наша історична правда і що у нас хтось там гине … Їм байдуже, що через ці тупих розмов і сварок ми не будуємо Україну. ми не можемо впрягтись в одну упряж, щоб спільно йти до мети. до процвітання нашої країни. Їм на це плювати “, – підсумувала Ніцой.

Серіал «О бєдной касіркє замолвітє слово». Серія 2006780005400032.

Ніч. Повертаюся зі Львова на Київ. На в’їзді до…

Опубликовано Ларисой Ніцой Понедельник, 21 сентября 2020 г.

Нагадаємо, раніше письменниця Лариса Ніцой сказала, що закінчення війни на Донбасі не повинно бути здачею національних інтересів.