25-річна Джордан Боун з Норфолка одна з найпопулярніших інтернет-блогерів. У дівчини навіть є власний канал на YouTube, де вона ділиться з користувачами Всесвітньої павутини особистими б'юті-уроками. Варто відзначити, що її відеоблог налічує вже понад 127 000 передплатників. Здавалося б, нічого особливого. Нікого сьогодні не здивуєш майстер-класами по макіяжу.

Однак, коли дізнаєшся, що Джордан позбавлена ​​можливості ходити і навіки прикута до інвалідного крісла, стає трохи не по собі. Взяти в руки тюбик з тушшю, відкрити його і нафарбувати вії варто Боун титанічних зусиль.

10 років тому Джордан Боун потрапила в страшну автомобільну аварію, в результаті чого у неї паралізовані всі чотири кінцівки.

У роликах, які знімає Джордан, видно її інвалідна коляска. Навіть в голові не вкладається, але на сторіночці цієї хороброї дівчини часто можна помітити злісних інтернет-тролів, які раз у раз закидають її питаннями про те, чому вона так дивно тримає в руках пензля і косметику. Боун такі коментарі зачепили за живе, тому блогерша вирішила зняти проникливий 5-хвилинний відеовідповідь всім недоброзичливцям. Прямо ком у горлі …

А ось і сама Джордан.

1 2 3 4 5 6 7 8
На перший погляд може здатися, що у дівчини все прекрасно.
Однак правда куди більш сумна …

Після нещасливої ​​аварії дівчина перестала ходити.
У неї частково паралізовані руки і ноги.


Але ця дівиця не з тих, хто здається!


Правда, мало хто знає, через що їй доводиться щодня проходити і скільки сил вона витратила, щоб зняти просте відео.


Наступний відеоролик повинен поставити всі крапки над «я». Тут чітко видно, як складно для Джордан робити що-небудь руками. Відеоканал – це своєрідна віддушина для Боун. Аварія і так відняла у молодої леді найголовніше. Вона не хоче втратити ще й це.


Коли тобі стане сумно і на тебе нападе хандра, будь ласка, згадай про силу духу Джордан Боун.