Пожежа сталася на на території приватної автостоянки по вул. Данькевича, 16/1, що на Троєщині. За інформацією прес-служби ДСНС, загорання почалось у одному із автомобілів стоянки, – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ ЛЬВІВ’ЯНАМ!!! У центрі міста знайдено масове захоронення людей!

 

«Загорання сталося в автомобілі «Mercedes ML 350» з розповсюдженням вогню на поруч припарковані автомобілі «Toyota Prado», «Nissan Note», «ВАЗ-2114», «Toyota RAV-4», «Honda Civic», «Mitsubishi Lancer» та «Toyota Corolla», – повідомляє Державна служба із надзвичайних ситуацій.

Вогонь вдалося ліквідувати о 04:45.

Внаслідок пожежі повністю згоріли три автомобілі: «Mercedes ML 350», «Toyota Prado» та «Nissan Note».

Інші п’ять пошкоджені місцями. Зокрема в автомобілі «ВАЗ-2114» згоріло та пошкоджено моторний відсік, лобове скло, салон та лако-фарбове покриття. Також у «Toyota RAV-4» згоріло запасне колесо, задній бампер, дві задні фари та лако-фарбове покриття, а в «Honda Civic» передній бампер, права фара та лакофарбове покриття.

Повідомляється також, що у Mitsubishi Lancer» згоріло багажне відділення, два крила, передній бампер, дві задні фари та лакофарбове покриття, в «Toyota Corolla» лако-фарбове покриття переднього бампера та ліва передня фара.

Причини виникнення пожежі наразі встановлюється.