У нічному барі Coyote Ugly відвідувач знепритомнів. Замість того, щоб допомогти, охоронці викинули чоловіка і його друга на вулицю і побили, передає Корупція.Інфо.

У ніч на 25 листопада в київському барі Coyote Ugly невелика компанія чоловіків відзначала День народження. Коли гості зібралися вже йти, один з чоловіків знепритомнів. За допомогою молоді люди звернулися до офіціантів. Через кілька хвилин до гостей підійшли два співробітники охорони. На прохання викликати швидку допомогу охоронці взяли який втратив свідомість під руки і витягли його із закладу. Про це Інформатор дізнався на сторінці в Facebook одного з потерпілих Євгенія Бульді.

«Я пояснив, що один без свідомості, попросив викликати швидку. На що вони мені відповіли: знаємо ми таку втрату свідомості, бухати менше потрібно. І стали під руки витягувати одного. Я попросив не чіпати його, і дати мені можливість винести одного самому, на що, без всяких пояснень, мене заламали, протягли через усе приміщення закладу та викинули на вулицю в одній сорочці. З другом сталося те ж саме, весь цей час він був без свідомості. Коли нас викинули, я природно почав обурюватися, просив не чіпати товариша, за це охоронці без жодних слів завдали мені кілька ударів. Ця ж доля спіткала і нашого третього друга, який заступився за нашого іменинника », – йдеться в повідомленні.

Популярне: «Вони ризикують запізнитися …»: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі з приводу «екстреної допомоги»

Євген додав, що за цією подією спостерігали багато свідків і вже підтвердили в відповідних інстанціях. «Поїхав на обстеження в клініку, крім тілесних травм, діагностували струс мозку. Це все справа буде розглядати управління поліції і, думаю, суд », – написав потерпілий відвідувач нічного бару.