Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко у своєму Facebook оприлюднив відео маєтку президента України Петра Порошенка, зняте з безпілотника. Це відео він присвятивАндрію Медведьку та Денису Поліщуку, які підозрюються в убивстві журналіста Олексія Бузини і яких депутат вважає політв'язнями.


Новину передає Корупція Інфо з посиланням на Телеканал "24"

Порошенко взяв в оренду на 49 років земельну ділянку на береговій лінії, площею 0,75 га для «обладнання та нагляду за береговими захисними спорудами». Ділянка розташована на тій же вулиці, де і маєток Президента.

У державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно зазначається, що договір оренди на ділянку водоохоронної зони укладений 31 серпня 2015 року.

Згідно з цією угодою, Порошенко може розпоряджатися цією ділянкою на правах оренди до 2064 роки з правом подальшої пролонгації.

При цьому він може передавати його в суборенду третім особам, не змінюючи цільового призначення учаска.

В оренду 0,7511 гектарів землі Петру Порошенку надала Козинська сільська рада Обухівського району Київської області півтора місяці тому.

Держземагентство оцінило ділянку в 479 тисяч гривень, а це – 6,4 тисячі гривень за сотку землі.

«У договорі визначено, що орендар буде платити за користування ділянкою орендну плату в розмірі 5% від його оціночної вартості, що складе близько 1 тисячі доларів на рік за нинішнім курсом», – сказано в повідомленні відомства.