Народного депутата від “Опозиційного блоку” Олександра Долженкова впіймали на грубому порушенні регламенту Верховної Ради


 
Порушення представника “Опоблоку” на камеру зняв журналіст Ян Доброносов. Як виявилося, політик розкладав картки для голосування за інших нардепів, передає
Корупція.Інфо.

При цьому Долженков намагався заборонити журналісту фіксувати його дії на камеру. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналістка Надія Бурдей, яка передала суть діалогу колеги з політиком.

За її словами, Долженков вимагав прибрати фотоапарат, аргументуючи це тим, що він “має право на приватне життя”. Нагадування про те, що він є народним депутатом і перебуває в публічному місці не справили на Долженкова жодного враження.

“Народний депутат Олександр Долженков на робочому місці, у залі Верховної Ради, забороняє оператору на робочому місці, у ложі преси ВРУ, знімати. Просто оператор зафіксував, як народний депутат розкладає картки для голосування за інших нардепів. Просто нардеп знає, що реєструватись депутати мають особисто, як і голосувати”, – пояснила Бурдей.

Верховная Рада-депутаты-партии

Вона нагадала, що пункт про особисте голосування народних депутатів міститься в Конституції України.

Ось так народні депутати ходять на роботу до ради і голосують за закони за якими потім живе країна: бюджет, податки, все.  Сумно це”, – резюмувала Бурдей.

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

Ян Доброносов тим часом виклав відео скандального епізоду.

Долженков Олександр, як він каже “в особистий час”,, розкладає картки за колег. “Опоблок” нічому не вчиться”, – підписав він ролик.