лнр

Луганська ударна тактична група зімітувала відведення важкої техніки. У районі Первомайськ – Щастя (включаючи район Алчевськ – Перевальськ) відбувається повне її перегрупування . Відомо, що сюди надійшли близько 5,5 тисяч бойовиків, 48 танків, більше 80 ББМ, 125-130 одиниць автотранспорту і тягачів.

Новину повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, передає Корупція.інфо

Читати: Бойовики використовують проти сил АТО “заборонену” зброю (ВІДЕО)

Тимчук, зокрема, відзначає, що об’єднана Луганська ударна тактична група являє собою три підрозділи: одна націлена на Щастя, друга працює на ділянці від Трьохізбенка до Новотошківкі, третя – безпосередньо у самій Станиці Луганській. 

ЧитатиБойовики з гаубиць обстріляли позиції ВСУ (ВІДЕО)

«Всього у складі трьох тактичних груп Луганської угруповання – близько 5 000-5 500 чол., 48 танків, близько 85-90 ББМ, 125-130 одиниць автотранспорту і тягачів. Триває поповнення даної угруповання бронетехнікою (як з ремонту, так і з території РФ). Південніше Луганська обладнаний центр формування і навчання екіпажів», – йдеться у повідомленні Тимчука.

Відомо, що Луганська ударна тактична група підтримується трьома артилерійськими групами.

«У групі діє підрозділ артилеристів. Там налічується всього до 50 гармат ствольної і самохідної артилерії, 36 установок РСЗВ», – відзначає Тимчук.